Mnie cieszy wynik Amici bo ta ich buta była wkurzająca: .Szczególnie autorów ze strony kkslech.com
1. Po roku przerwy wielki Kolejorz wraca do europejskich pucharów
2. Wracamy do europy
3. Na Rumaku do Europy
4. Rumakujemy do Europy
Tak się srali tym, że zagrają w pucharach. Tak sie srali pucharami to ma Amica swoje wymarzone puchary.
