Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 02.08.2012, 23:43
Mnie cieszy wynik Amici bo ta ich buta była wkurzająca: .Szczególnie autorów ze strony kkslech.com
1. Po roku przerwy wielki Kolejorz wraca do europejskich pucharów
2. Wracamy do europy
3. Na Rumaku do Europy
4. Rumakujemy do Europy

Tak się srali tym, że zagrają w pucharach. Tak sie srali pucharami to ma Amica swoje wymarzone puchary.
Ostatnio edytowane przez Jose : 02.08.2012 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując