Wyświetl pojedynczy post
mkp13
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.08.2012, 23:00
Temat powinien zostać zamknięty do następnego roku - ewentualnie jak coś Witek zrobi ( jeśli ma chęć i siły po czymś takim) to powinien to tylko wrzucić.

BRAK SŁÓW...