|
cała ta pieprzona otoczka stadiony,fury,kluby, wielkie gwiazdy,marketingi, miliony euro a chujnia jak była tak jest,a te pierdoły nadają się do zamiatania ulic
jak widzisz polską piłkę za 50 lat w europejskich pucharach ? Bo ja tak , Klub X dostaje w....... od Turan Vy....ovolice 6:0 i kończy europejską przygodę...
wiadomo nie dla wyników się chodzi na mecze ,ale oni to po prostu jaja sobie z nas wszystkich robią
|