|
serek.c2 co spieprzył Bednarz oprócz całej polityki transferowej Wisły za którą większość odpowiedzialności spada na niego to nic innego Bednarz nie spieprzył.Aczkolwiek tylko czekać jak w pewnej kolejce ekstraklasy kibice Wisły zaczną machać Bednarzowi albo śpiewać ewentualnie na pożegnanie dadzą Bednarzowi taczkę
|