|
Senior Member
Offline
|
|
Fakt, z oceną transferu należy poczekać, ale ..
Cała ta sytuacja potwierdza , że w miejscu Bednarza powinien być ktoś inny , bardziej kompetentny pracownik Wisły, ot choćby ..np. Probierz.
Trochę z historii.
Tak wywalali łysego z Legii, warto poczytać komentarze kibiców Legii http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=18887, a niektóre to "poezja" autor: ~rudo(L)ph ustroń , kolejny też z tym samym tekstem ~samo(L) , widać to musiał być przebój i ulubieniec jej kibiców, a oto ta cząstka "poezji" - "Łysa pała, mały wacek to dyrektor Bednarz Jacek" , oj kochali go w L, ale co tam ma swój fan-klub na forum Wisły za to.
A tak z Wisły, tu warto zwrócić uwagę, na konsekwencje organizacyjne, cytuje "Jacek Bednarz zapłacił za Levadię i nie jest już dyrektorem sportowym Wisły Kraków. Nie zastąpi go nikt, bowiem stanowisko zostało zlikwidowane. Teraz część obowiązków przejmie po Bednarzu dział scoutingu, a inne trener Maciej Skorża. http://krakow.dlastudenta.pl/sport/artykul/Wisla_pozbyla_sie_Bednarza,41543.html , otóż to , część obowiązków dla skautów, inne Probierz i może obok takiego LO, dałoby sie jeszcze kogoś znaleźć na skrzydło bo tu tez mamy problemy kadrowe.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.08.2012 o godz. 21:59.
|
|