Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58940
Stary 02.08.2012, 21:39
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jak ma dobrą wydolność, gra agresywnie i nieustępliwie to w zupełności wystarczy na naszą mierną ekstraklasę... reszta to będzie coś ekstra co go wyróżni na tle innych... mam na myśli dobrą wrzutkę, drybling i dobrze bite rzuty wolne... pożyjemy zobaczymy, ale gość zapowiada się na hiciora transferowego

Spokoooooojnie panowie i panie Z Q to nawet weszlo robiło hiciora, a wyszło jak wyszło. Od jakichś 2 lat lepiej być pesymistą jeżeli chodzi o transfery
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując