tomasz_19 napisał(a):

|
jak ma dobrą wydolność, gra agresywnie i nieustępliwie to w zupełności wystarczy na naszą mierną ekstraklasę... reszta to będzie coś ekstra co go wyróżni na tle innych... mam na myśli dobrą wrzutkę, drybling i dobrze bite rzuty wolne... pożyjemy zobaczymy, ale gość zapowiada się na hiciora transferowego
|
Spokoooooojnie panowie i panie

Z Q to nawet weszlo robiło hiciora, a wyszło jak wyszło. Od jakichś 2 lat lepiej być pesymistą jeżeli chodzi o transfery
