Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19455
Stary 02.08.2012, 21:34
Wszystko zalezy od organizmu, zabiegu itp. Ja mialem juz 3 artroskopie. 3 to byla dokladnie synowektomia (zabieg robiony przez artroskopie) i niby troche bardziej przerabany zabieg, a kuli w ogole nie potrzebowalem. Szybko doszedlem do pelni sprawnosci, gdzies ok 2tyg. Znowu po 1 artroskopi, zarzywalem tabletki przeciw bolowe i w nocy zwijalem sie z bolu ze spac nie moglem. Ogolnie jednak do miesiaca powinno byc ok.
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
Odpowiedz cytując