Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58939
Stary 02.08.2012, 21:28
jak ma dobrą wydolność, gra agresywnie i nieustępliwie to w zupełności wystarczy na naszą mierną ekstraklasę... reszta to będzie coś ekstra co go wyróżni na tle innych... mam na myśli dobrą wrzutkę, drybling i dobrze bite rzuty wolne... pożyjemy zobaczymy, ale gość zapowiada się na hiciora transferowego
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując