|
jak ma dobrą wydolność, gra agresywnie i nieustępliwie to w zupełności wystarczy na naszą mierną ekstraklasę... reszta to będzie coś ekstra co go wyróżni na tle innych... mam na myśli dobrą wrzutkę, drybling i dobrze bite rzuty wolne... pożyjemy zobaczymy, ale gość zapowiada się na hiciora transferowego
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|