Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58935
Stary 02.08.2012, 20:51
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest beznadziejnym dyrektorem sportowym.
Więc Bednarz nadal w mojej opinii jest tragiczny.
I proszę mnie tutaj nie posądzać o krytykanctwo.

Poczytaj swoje posty zaczynasz w flekowaniu Bednarza przeganiać Miłosz i Lemura .
Masz prawo. Jakieś podstawy też. Ale zaczynasz się powtarzać.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wiśle będzie ciężko w tym sezonie przez Bednarza.
Mam nadzieję że będziesz konsekwentny i jeśli Wisła będzie grała dobrze będzie to też "wina" Bednarza ...

Ja uważam że znacznie demonizujecie wpływ Bednarza na Wisłę.
Dużo większy wpływ na aktualną sytuację ma poziom kasy którą, Bednarz ma do dyspozycji.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 02.08.2012 o godz. 21:44.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując