pan Dudi , za pisanie nonsensów jesteś pierwszy w kolejce po bana, jak już sie tak wyrywasz. No może Grantar ma sznasę Cie przegonić, bo ten już jest w "świecie równoległym".
zacytuję post z innego forum z niezbędną korektą względem tekstu autora dotyczącą tak nazwiska naszego trenera jak i innych "atrakcji" w nim zawartych .
"Autor
Kosmaty
Skoro Probierz go zna i twierdzi że nada się do Wisły
to można po nim oczekiwać całkiem przyzwoitej gry, mam tylko nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje w naszym klubie. Znowu wychodzi że Bednarz to d..a nie dyrektor sportowy i g..o potrafi. Tak długo nie dał rady zakontraktować LO, że aż trener musiał się tym zająć, a kiedy się zajął to od ręki załatwia piłkarza. "
_________
do muerte
Fakt, masz racje więc za niego poprawiłem, napisał tekst z błędem ortograficznym, ale z sensem, więc wart cytowania.