Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2012/2013
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
453
02.08.2012, 20:33
Baala niestety na pewno mają i to niezła;/, ale na szczęście dupy dają wszyscy nawet szwajcarskie ekipy
tyle, że nasze polskie ekipy mogłyby to wykorzystać chociaż...
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997