Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2012, 20:33
Baala niestety na pewno mają i to niezła;/, ale na szczęście dupy dają wszyscy nawet szwajcarskie ekipy tyle, że nasze polskie ekipy mogłyby to wykorzystać chociaż...
Odpowiedz cytując