Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58932
Stary 02.08.2012, 20:30
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Komentujesz rzeczywistość, czy piszesz ciągle co Ci się wydaje?

Odnieś się do ściągnięcia Marcelo. Poczekajmy parę godzin na to, czy naprawdę zakontraktują Garbiniego. Jeśli tak, to Ty i Twój przyjaciel Milosz powinniście dostać po banie. Bo sami pewnie dobrowolnie się nie zamkniecie.

No i jeśli to prawda, że ma zarabiać u nas mniej niż tam, a mimo wszystko przychodzi, to to powinno zamknąć usta wszystkim naczelnym krytykantom Bednarza. Jeśli oczywiście do transferu dojdzie.
Nikt nie powinien dostawać po żadnym banie. Bednarz jest beznadziejnym dyrektorem sportowym. Transfer kogoś tam z Arisu tego nie zmieni. Bo i oblicze zespołu aż nadto się nie zmieni. Nie wiem skąd ten hurraoptymizm po jednym transferze. Jeden Gabrini wiosny nie czyni... A tak poza tym - gdyby nie Probierz, tego transferu by nie było. Więc Bednarz nadal w mojej opinii jest tragiczny.

I proszę mnie tutaj nie posądzać o krytykanctwo. Mam swoje zdanie. Przedstawiłem rzetelne argumenty. Wiśle będzie ciężko w tym sezonie przez Bednarza.
Odpowiedz cytując