pan Dudi napisał(a):

Komentujesz rzeczywistość, czy piszesz ciągle co Ci się wydaje?
Odnieś się do ściągnięcia Marcelo. Poczekajmy parę godzin na to, czy naprawdę zakontraktują Garbiniego. Jeśli tak, to Ty i Twój przyjaciel Milosz powinniście dostać po banie. Bo sami pewnie dobrowolnie się nie zamkniecie.
No i jeśli to prawda, że ma zarabiać u nas mniej niż tam, a mimo wszystko przychodzi, to to powinno zamknąć usta wszystkim naczelnym krytykantom Bednarza. Jeśli oczywiście do transferu dojdzie.
|
Nikt nie powinien dostawać po żadnym banie. Bednarz jest beznadziejnym dyrektorem sportowym. Transfer kogoś tam z Arisu tego nie zmieni. Bo i oblicze zespołu aż nadto się nie zmieni. Nie wiem skąd ten hurraoptymizm po jednym transferze. Jeden Gabrini wiosny nie czyni... A tak poza tym - gdyby nie Probierz, tego transferu by nie było. Więc Bednarz nadal w mojej opinii jest tragiczny.
I proszę mnie tutaj nie posądzać o krytykanctwo. Mam swoje zdanie. Przedstawiłem rzetelne argumenty. Wiśle będzie ciężko w tym sezonie przez Bednarza.