Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 02.08.2012, 20:29
kreseq napisał(a):Wyświetl post
MichaelMyers - To był żart To tak samo, jak pisze się tutaj że "Wisła/Legia/Lech by z nimi wygrali"
Jest smutno że taka chujowa ta nasza piłka że jedyne co już można pomijając płacz to żartować ale w tych żartach też kropla prawdy zapewne jest
chyba tylko Bulgarzy z krajow cywilizowanych maja gorzej od nas obecnie.dwa razy po 0-3 z klubami ligi sklasyfikowanej na 25 miejscu w europie, jestem ku... w szoku.Pomyslcie jaka polewe z nas tam teraz maja w tej Szwecji,ich kluby zazwyczaj 3 rundy el nie przechodzily i konczyly ja z odwrotnymi wynikami.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 02.08.2012 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując