chyba tylko Bulgarzy z krajow cywilizowanych maja gorzej od nas obecnie.dwa razy po 0-3 z klubami ligi sklasyfikowanej na 25 miejscu w europie, jestem ku... w szoku.Pomyslcie jaka polewe z nas tam teraz maja w tej Szwecji,ich kluby zazwyczaj 3 rundy el nie przechodzily i konczyly ja z odwrotnymi wynikami.