Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2012, 20:22
MichaelMyers - To był żart To tak samo, jak pisze się tutaj że "Wisła/Legia/Lech by z nimi wygrali"
Jest smutno że taka chujowa ta nasza piłka że jedyne co już można pomijając płacz to żartować ale w tych żartach też kropla prawdy zapewne jest


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując