Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 02.08.2012, 20:02
Jak Cię misie dopadną to jesteś w dupie bo na gębę nikomu jeszcze nie uwierzyli.
A gość może Cię robić w ciula - niech poda w jakiej firmie zapłacił - dzwonisz do najbliższego biura, podajesz VIN i
gotowe.


OC oczywiście możesz mieć w innej firmie niż AC - ale przeważnie w pakietach można fajne zniżki negocjować a w jakiej firmie? Ile ludzi ma aut tyle opinii ja mam w PTU od kilku lat i szkodę (szyby) załatwiłem od ręki.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując