Jak Cię misie dopadną to jesteś w dupie bo na gębę nikomu jeszcze nie uwierzyli.
A gość może Cię robić w ciula - niech poda w jakiej firmie zapłacił - dzwonisz do najbliższego biura, podajesz VIN i
gotowe.
OC oczywiście możesz mieć w innej firmie niż AC - ale przeważnie w pakietach można fajne zniżki negocjować a w jakiej firmie? Ile ludzi ma aut tyle opinii

ja mam w PTU od kilku lat i szkodę (szyby) załatwiłem od ręki.