Lemur napisał(a):

Drużyna z przetrąconym kręgosłupem nie wychodzi z fazy grupowej LE i nie remisuje ze Standardem, tylko kończy jak ostatnio w pucharach Śląsk, lub Bednarzowa Wisła z Lewadią, więc pomiarkujcie trochę.
....
Fakty są tu bezsporne i rozstrzygające.
|
Fakty to nie wszystko. Trzeba je jeszcze umieć interpretować. To że podajesz za przykład tego jak znakomicie Wisła "się miała" wyjście z grupy LE sprawia, że nie chce mi się dalej rozmawiać.
Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.