Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58925
Stary 02.08.2012, 18:54
Lemur napisał(a):Wyświetl post

Drużyna z przetrąconym kręgosłupem nie wychodzi z fazy grupowej LE i nie remisuje ze Standardem, tylko kończy jak ostatnio w pucharach Śląsk, lub Bednarzowa Wisła z Lewadią, więc pomiarkujcie trochę.
....
Fakty są tu bezsporne i rozstrzygające.
Fakty to nie wszystko. Trzeba je jeszcze umieć interpretować. To że podajesz za przykład tego jak znakomicie Wisła "się miała" wyjście z grupy LE sprawia, że nie chce mi się dalej rozmawiać.

Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.
Odpowiedz cytując