Panowie takie pytanie. Kupilem samochód i od razu kłopot. Sprzedawca powiedział że ma zapłacone OC. Po przyjeździe do domu ( nie sprawdziłem na miejscu - auto kupione na śląsku ) zobaczyłem ze ma co prawda blankiet OC ale ważny do końca czerwca tego roku. Zadzwoniłem do kolesia i powiedział że jest napewno zapłacone. Słyszałem że można iść do jakiegoś agenta ( w tym wypadku Ergo Hestia ) i on wypisze jakieś pokwitowanie że faktycznie zapłacone. Ale co w momencie gdyby mnie miśki złapały ? Tzn w momencie gdy nie mam jeszcze tego pokwotowania że zapłacone
Kolejna sprawa to mozna wykupić AC w innej firmie niż jest OC ? Jesli tak to co polecacie bardzo taniego

?