Lemur napisał(a):

To, że dzięki umiejętnemu podpisywaniu kontraktów przez Valckxa (krótkie umowy Lameya, Nuneza itd. ) nawet w takiej sytuacji Wiśle nie grożą problemy związane z obsługą kontraktów zawodników.
A sytuację, że w tym sezonie nie ma pucharów i przychodów z tego tytułu, zawdzięczamy już posunięciom nowego niekompetentnego szefa pionu sportowego. Bednarz wiosną jedynie pogorszył wszystko i wszystko przegrał.
|
o ile się nie mylę to z lameyem to rozwiązaliśmy kontrakt za prozoumieniem stron, tak samo jak z paliciem
nunezem nie było podpisanego kontraktu na rok, tylko go wypożyczyliśmy na rok
to gdzie to umiejętności przy podpisywaniu kontraktów Valckxa?
na ile podpisał kontrak z kew jalinsem? na rok?
geniuszem była też wynegocjowana kwota odstępnego około 1 mln euro za nuneza czy 1,8 mln euro za bitona?
proszę pokaż nam lemur z kim valckx podpisał krótki kontrakt?
i jeszcze lemur zobacz sobie w tym rankingu przychody Wisły jak nie grała w pucharach, to było max 30 mln PLN
a teraz policz sobie 60% od 54 mln PLN to daje 32 mln za pensje co jest już ponad przychody w latach kiedy nie byliśmy w pucharach...