Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58910
Stary 02.08.2012, 17:06
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A sytuację, że w tym sezonie nie ma pucharów i przychodów z tego tytułu, zawdzięczamy już posunięciom nowego niekompetentnego szefa pionu sportowego. Bednarz wiosną jedynie pogorszył wszystko i wszystko przegrał.
Tak, bo zanim przyszedł Bednarz graliśmy super i byliśmy na pierwszym miejscu w tabeli z widokami na mistrza, a Maaskanta zwolnili, bo Cupiał uznał, że wygranie ligi z ogromną przewagą będzie nudne Dopiero Łysy wszystko zjeb**ł i skończyło się na 7 miejscu

Nie przepadam za Bednarzem - ale na Boga, trochę obiektywizmu.

Drużyna za Holendrów grała totalnie chimerycznie - raz zdobyła mistrza - ale równie dobrze mogła go nie zdobyć (więcej w tym było szczęścia i błysków Meliksona niż solidnej pracy) i raz zadomowiła się w środku tabeli (więcej tu było pecha niż faktycznie zasługiwaliśmy na tak niskie miejsce). Totalny chaos, męka dla widzów i pewnie samych piłkarzy, dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 02.08.2012 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując