MichaelMyers napisał(a):

|
Budzet Odense nie byl nieporownywalnie wiekszy, bez przesady.Slaska to w ogole nie ma co porownywac ogranizacyjnie i poziomem sportowym do tamtej Wisly, oni poszli na LM na poziomie Wisly meczow z Karabachem, czyli bez obrony w kompletnym balaganie, w dodatku z tego co wiem, nie dostali pieniedzy za MP i innych premii to sa spore sumy, ktore klub im zalega,to tez moze miec wplyw na ich gre.
|
Był był,już kiedyś wam tu pokazywałem rozpiskę budżetów jaką podał Eurosport
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...87/story.shtml
Fulham
Budżet: 84 mln euro
FC Twente
Budżet: 45 mln euro
Odense BK
Budżet: 34 mln euro
Wisła Kraków
Budżet: 13,2 mln euro