Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 02.08.2012, 16:33
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Budzet Odense nie byl nieporownywalnie wiekszy, bez przesady.Slaska to w ogole nie ma co porownywac ogranizacyjnie i poziomem sportowym do tamtej Wisly, oni poszli na LM na poziomie Wisly meczow z Karabachem, czyli bez obrony w kompletnym balaganie, w dodatku z tego co wiem, nie dostali pieniedzy za MP i innych premii to sa spore sumy, ktore klub im zalega,to tez moze miec wplyw na ich gre.
Był był,już kiedyś wam tu pokazywałem rozpiskę budżetów jaką podał Eurosport


http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...87/story.shtml

Fulham
Budżet: 84 mln euro

FC Twente
Budżet: 45 mln euro

Odense BK
Budżet: 34 mln euro

Wisła Kraków
Budżet: 13,2 mln euro
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując