Ale przynajmniej obrona Michel - Głowa - Chavez - Jovanović (ciekawe czy chociaż raz uda się taką zestawić

) nie będzie przyprawiała ludzi o zawał serca przy każdym kontakcie z piłką. Jeszcze jakby lewy skrzydłowy za Kirma przyszedł i lis pustyni okazał się trafionym transferem (bo Sikorski raczej się nie zanosi) to mógłbym z umiarkowanym optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon.
Jak już się rozmarzyłem, to tak bym grał
