Komedia, to bedzie przede wszystkim z przodu. Iliev, Kirm, Garguła i Melikson kreujacy gre

...bedzie ciekawie. Ktos powinien wyliczyc, ile bramka czy kilka asyst Ilieva kosztowaly juz klub...wychodzi dosc spora kwota na 1 gola :]. Patrzac przez pryzmat poprzedniego sezonu, to w tym elemencie(tj. kreowanie sytuacji bramkowych) mielismy najwieksze problemy. Z racji tego, ze kadra wyglada jeszcze gorzej(po odejsciu Bitona i Maleckiego), pewnie znowu padnie kompromitujaco mala liczba bramek.