Blaszczu16 napisał(a):

|
Nigdy? Tu się nie zgodzę. Rok temu Wisła była - według mnie - mocniejsza w el. LM niż w sezonie 2010/2011. Nikt nie odszedł znaczący, a przyszło z 7 nowych zawodników. Wyglądało to naprawdę dobrze i prawie by dało skutek. Każdy klub powinien tak działać jak Wisła przed el. LM rok temu. Pełna koncentracja, nastawienie się tylko na awans do LM, nie spoczywanie na laurach, kiedy LE była gwarantowana, tylko wiara i walka o LM. Nawet layout strony głównej pokazywał piłkarzy i Maaskanta kroczących do LM, a w tle gwiazdy http://www.wisla.krakow.pl/pl/tapety/okazyjne/
|
Zgadzam się w 100%,mogą gadać sobie co chcą ale organizacyjnie Wisła była bardzo dobrze przygotowana na walkę o Champions League,prawda jest taka że to pech że trafiliśmy na trochę lepszy zespół od siebie
Champions League
Bilans prawdę ci powie
5 wygranych i tylko 1 porażka
Wygrane ze Skonto x2,wygrane z Litexem x2,Wygrana z Apoelem w Krakowie
Liga Europy
3 Porażki z drużynami,których budżet był nieporównywalnie większy od nas
3 Wygrane z z drużynami,których budżet był nieporównywalnie większy od nas
2 Remisy z drużyną o dużo większym budżecie i grającej w znacznie lepszej lidze
Bilans ostateczny
8 wygranych 4 porażki 2 remisy
Powiem tak życzę sobie żebyśmy chociaż powtarzali takie sezony w Europie