Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58894
Stary 02.08.2012, 14:50
Jesli wierzyc firmie Deloitte, Wisla za rok 2011 miala 55,4 mln zlotych przychodu.

W tym roku bez pucharow (za sam udzial w 4 rundzie el.LM dostalismy ponad 8 mln zlotych) bedziemy sie bujac w granicach 30 mln zlotych. Ciekawe jaka dziure bedziemy mieli na koniec roku...
Odpowiedz cytując