|
Jesli wierzyc firmie Deloitte, Wisla za rok 2011 miala 55,4 mln zlotych przychodu.
W tym roku bez pucharow (za sam udzial w 4 rundzie el.LM dostalismy ponad 8 mln zlotych) bedziemy sie bujac w granicach 30 mln zlotych. Ciekawe jaka dziure bedziemy mieli na koniec roku...
|