Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58891
Stary 02.08.2012, 14:11
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post

Sytuacja na tę chwilę jest dobra i jak dla mnie, okienko na 4 dla Bednarza, bo chciałoby się widzieć w Wiśle jeszcze kogoś za Małeckiego. Ocena może oczywiście spaść, jeśli stracimy jakichś piłkarzy, ewentualnie, jak sprowadzeni piłkarze okażą się niewypałami.

Wydaje mi się, że teraz wszystko w rękach Probierza, żeby dobrze wykorzystać piłkarzy, których dostał od Bednarza i wybrał z młodych.
Zobaczymy, co pokaże ten nowy Honduranin. Z relacji tekstowych (tak, wiem, jest to doskonałe źródło informacji) wynika, że chłopak całkiem szybki i z zacięciem do gry kombinacyjnej. Może on zastąpi Małeckiego na boisku.

Transfer Brazylijczyka wydaje się być bardzo dobrym posunięciem. Grał (nie grywał) w naprawdę dobrych klubach i coś tam potrafi (o czym mówią filmiki z jego udziałem). Już pozyskanie Duńczyka byłoby dla nas wielkim krokiem do przodu.

Zostaje tylko ten nieszczęsny Sikorski, który przyszedł jakby za Bitona. Podejrzewam, że raczej nie będzie grał gorzej niż Izraelczyk w ostatnich meczach.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując