Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58890
Stary 02.08.2012, 14:10
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ten Brazylijczyk przyjdzie wyłącznie jako znajomości Probierza z Arisu, więc żeby nikt jego nazwiska nie zapisywał przy transferach Bednarza, bo on pokazał swojego Duńczyka i nie ma pomysłów, Probierz zaczyna go wyręczać jako dyrektora sportowego, to jest kuźwa śmieszne.
W tej sytuacji jaką mamy z tak niekompetentnym dyr. sportowym, to jest jedyne rozwiązanie.

Nasz nowy (potencjalnie) LO grał i to w pierwszej jedenastce, czyli Bunoza na ławę i oby jeden stres mniej.

cfa napisał(a):Wyświetl post
No właśnie o to mi chodziło. Szkoda tylko, że tak późno ma przyjśc.
Hmm tak to jest czekać na działania "genialnego (bo za takiego go jego obrońcy uważają) legionisty"... Dobrze, że chociaż tyle szczęścia że akurat nasz potencjalny LO grał w drużynie Probierza.


W sumie cała nadzieja w trenerze, zobaczymy jak pozbiera ekipę ponownie do kupy, J.B. zaś niech juz nic nie robi, zwłaszcza niech nie organizuje konferencji prasowych na których miałby oceniać piłkarzy i ewentualnie ich zwalniać lub wytransferowywać w trakcie trwającego sezonu, teraz jedynie spokojnej i owocnej pracy Probierzowi życzę, oby dał radę, co nie jest takie pewne, ale w naszym interesie wspólnym powinien sobie poradzić i Wisła powinna być w czołówce tabeli, bo potencjał na tle naszej marnej ligi ku temu mamy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.08.2012 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując