|
Senior Member
Offline
|
|
syryls napisał(a): 
|
Ten Brazylijczyk przyjdzie wyłącznie jako znajomości Probierza z Arisu, więc żeby nikt jego nazwiska nie zapisywał przy transferach Bednarza, bo on pokazał swojego Duńczyka i nie ma pomysłów, Probierz zaczyna go wyręczać jako dyrektora sportowego, to jest kuźwa śmieszne.
|
W tej sytuacji jaką mamy z tak niekompetentnym dyr. sportowym, to jest jedyne rozwiązanie.
Nasz nowy (potencjalnie) LO grał i to w pierwszej jedenastce, czyli Bunoza na ławę i oby jeden stres mniej.
cfa napisał(a): 
|
No właśnie o to mi chodziło. Szkoda tylko, że tak późno ma przyjśc.
|
Hmm tak to jest czekać na działania "genialnego (bo za takiego go jego obrońcy uważają) legionisty"... Dobrze, że chociaż tyle szczęścia że akurat nasz potencjalny LO grał w drużynie Probierza.
W sumie cała nadzieja w trenerze, zobaczymy jak pozbiera ekipę ponownie do kupy, J.B. zaś niech juz nic nie robi, zwłaszcza niech nie organizuje konferencji prasowych na których miałby oceniać piłkarzy i ewentualnie ich zwalniać lub wytransferowywać w trakcie trwającego sezonu, teraz jedynie spokojnej i owocnej pracy Probierzowi życzę, oby dał radę, co nie jest takie pewne, ale w naszym interesie wspólnym powinien sobie poradzić i Wisła powinna być w czołówce tabeli, bo potencjał na tle naszej marnej ligi ku temu mamy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.08.2012 o godz. 14:41.
|
|