Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7588
Stary 02.08.2012, 14:01
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
O Matko Bosko Cżestochowsko, kogo ten Fornalik powolal, znowu te same kaleki i przegrani zyciowo :/
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eli...wiadomosc.html
No właśnie! gdzie Ronaldo, Messi i Rooney?! toż to skandal!
A nie, sorry... ich nie mógł powołać...

Niestety nie mamy lepszych grajków, od tych, których powołał Fornalik. Takie są realia.
Odpowiedz cytując