Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
7588
02.08.2012, 14:01
Maciuś
napisał(a):
O Matko Bosko Cżestochowsko, kogo ten Fornalik powolal, znowu te same kaleki i przegrani zyciowo :/
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eli...wiadomosc.html
No właśnie! gdzie Ronaldo, Messi i Rooney?! toż to skandal!
A nie, sorry... ich nie mógł powołać...
Niestety nie mamy lepszych grajków, od tych, których powołał Fornalik. Takie są realia.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy