Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
7586
02.08.2012, 13:12
Maciuś
napisał(a):
O Matko Bosko Cżestochowsko, kogo ten Fornalik powolal, znowu te same kaleki i przegrani zyciowo :/
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eli...wiadomosc.html
Chwilowo przegrani życiowo i bezrobotni (Dudka,Boenisch,Paweł) na aucie.
Z Polski pewnie Piech i ciekawe jacy obrońcy?
arti