Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2012, 12:34
No niestety to chroniczna przypadłość, że w eliminacjach mistrz nigdy nie jest równie dobry jak w momencie gdy wygrywał MP. Nie dość, że forma słabsza, to jeszcze najczęściej drużynę się przed pucharami nie wzmacnia, a rozsprzedaje. Cały problem.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.08.2012 o godz. 12:36.
..
Odpowiedz cytując