tofik napisał(a):

|
Czytaj troche ze zrozumieniem czy ja napisałem, że trzebra brac takich co bija łokciami ? Trzeba brac takich co sa odporni na taką grę jak jest w lidze polskiej a przy okazji tez maja pilkarsko do zaoferowania. Jaliens ma piłkarsko do zaoferowania sporo, jest nieźle wyszkolony ale brakuje mu na środku obrony zdecydowania, agresji, ma słaby odbiór, problemy z oceną lotu piłki, no i unika co najważniejsze walki. Dlatego został źle dobrany nie pasuje do ligi.
|
Jasne tylko , ze jakos z Fulham byl najlepszy w obronie w meczu na Wisle, ci anglicy byli silni i skoczni, mowie ci ,ze mu sie nie chce, po co ma byc potluczony po jakims meczu ligowym, dlatego jest pasywny i unika gry.Przeciez to kawal chlopa jest, co ty myslisz, ze on by pekal,oszczedza sie.To jest cwaniaczek.