Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58880
Stary 02.08.2012, 12:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czytaj troche ze zrozumieniem czy ja napisałem, że trzebra brac takich co bija łokciami ? Trzeba brac takich co sa odporni na taką grę jak jest w lidze polskiej a przy okazji tez maja pilkarsko do zaoferowania. Jaliens ma piłkarsko do zaoferowania sporo, jest nieźle wyszkolony ale brakuje mu na środku obrony zdecydowania, agresji, ma słaby odbiór, problemy z oceną lotu piłki, no i unika co najważniejsze walki. Dlatego został źle dobrany nie pasuje do ligi.
Jasne tylko , ze jakos z Fulham byl najlepszy w obronie w meczu na Wisle, ci anglicy byli silni i skoczni, mowie ci ,ze mu sie nie chce, po co ma byc potluczony po jakims meczu ligowym, dlatego jest pasywny i unika gry.Przeciez to kawal chlopa jest, co ty myslisz, ze on by pekal,oszczedza sie.To jest cwaniaczek.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 02.08.2012 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując