hunter napisał(a):

Kur*a umarłem, autentycznie Okazuje się, że sprowadzenie jednego (JEDNEGO!) lewego obrońcy może wywrócić o 180 stopni postrzeganie drużyny. Pomijam fakt, że to póki co transfer gazetowy.
Pokemoniada.
To że Jaliensowi się nie chce biegać to nie ma znaczenia. Inteligentny stoper ma się przede wszystkim dobrze ustawiać, a tego to on nie potrafi w ogóle. Gubi krycie niemiłosiernie, w każdym meczu i to po kilka/kilkanaście razy.
|
No bo tak jest w polskiej lidze, gdyby Slask sciagnal ze trzech prawdziwych pilkarzy a nie jakis bucow, to wynik wczorajszego meczu moglby byc odwrotny Lenczyk chyba chcial udowodnic swoj geniusz, ktory posiada w swoim mniemaniu i wejsc do LE bez obrony, zrobil z siebie tylko pajaca. i wstydu w europie calej Polsce.Widziales co Melikson zrobil z ta liga?Tu nie ma sie co smiac, takie mamy realia, u nas w ogole nie istnieje zadne szkolenie z wyjatkiem Legii.Jakbys wyjal z tej druzyny Szwedow tego murzyna, to oni by wygladali podobnie jak Slask, tak jest na tym poziomie w takich pol amatorskich ligach.Watpie zeby Jaliens tego nie potrafil, skoro gral w reperezentacji Holandii na MS,byl w 11 sezonu Eredivisie swego czasu,jemu sie po prostu nie chce, tylko pokazuje Chavezowi jak ma grac za nich dwoch.Jaliens jest juz skonczony, Wisla bedzie go sponsorowala do konca kontraktu.