Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58871
Stary 02.08.2012, 10:23
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Jaliens to inny pilkarz taka primadonna na boisku, gdzie tam gral w jakims pucharze Holandii w lidze jakies ogony, albo jak ktos mial kontuzje lub za kartki pauzowal on juz byl tam skonczony z rok przed transferem do Wisly. Ten brazylijczyk jest dynamiczny, gra ofensywnie, do tego swietnie wrzuca pilke z autu, widziales w ogole jakis mecz jego?Mysle, ze wszyscy beda z niego zadowoleni.Wczoraj sie podniecaliscie odpadem z Danii, a dzis wam ten Michel nie pasuje,ciezko was zrozumiec.Typowe myslenie Lenczyka.

Ale o czym ty do mnie mówisz? W którym momencie ja napisałem, że ten Brazylijczyk się nie sprawdzi czy coś? Po prostu ustosunkowałem się do tego, że Jaliens niby nie gral przed przyjściem do nas. Grał. Nie pierwsze skrzypce, ale grał.

Tylko tyle albo aż tyle. Nie twierdze, że Jaliens jest/będzie lepszy niż ten lewy obrońca.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując