mr_kwolf napisał(a):

Naprawdę sprawdzenie takiej informacji trwa chwile, a człowiek nie pisze głupot.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kew_Jaliens
Według tego rozegrał 18 spotkań w pół sezonu. Faktycznie, w lidze może bez szaleństw. Widać, że nie był "pierwszym wyborem" trenera, ale mówienie że "od dłuższego czasu" nie grał jest sporym nadużyciem.
|
Jaliens to inny pilkarz taka primadonna na boisku, gdzie tam gral w jakims pucharze Holandii w lidze jakies ogony, albo jak ktos mial kontuzje lub za kartki pauzowal on juz byl tam skonczony z rok przed transferem do Wisly. Ten brazylijczyk jest dynamiczny, gra ofensywnie, do tego swietnie wrzuca pilke z autu, widziales w ogole jakis mecz jego?Mysle, ze wszyscy beda z niego zadowoleni.Wczoraj sie podniecaliscie odpadem z Danii, a dzis wam ten Michel nie pasuje,ciezko was zrozumiec.Typowe myslenie Lenczyka.