Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58870
Stary 02.08.2012, 10:16
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę sprawdzenie takiej informacji trwa chwile, a człowiek nie pisze głupot.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kew_Jaliens

Według tego rozegrał 18 spotkań w pół sezonu. Faktycznie, w lidze może bez szaleństw. Widać, że nie był "pierwszym wyborem" trenera, ale mówienie że "od dłuższego czasu" nie grał jest sporym nadużyciem.
Jaliens to inny pilkarz taka primadonna na boisku, gdzie tam gral w jakims pucharze Holandii w lidze jakies ogony, albo jak ktos mial kontuzje lub za kartki pauzowal on juz byl tam skonczony z rok przed transferem do Wisly. Ten brazylijczyk jest dynamiczny, gra ofensywnie, do tego swietnie wrzuca pilke z autu, widziales w ogole jakis mecz jego?Mysle, ze wszyscy beda z niego zadowoleni.Wczoraj sie podniecaliscie odpadem z Danii, a dzis wam ten Michel nie pasuje,ciezko was zrozumiec.Typowe myslenie Lenczyka.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 02.08.2012 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując