TeeS napisał(a):

Nigdy nie wiadomo czy transfer wypali (Jaliens) - nikt nie jest jasnowidzem. Ale chyba każdy zgodzi się z tym, że większą szansę ma wypalić gracz, który coś sobą reprezentował w poprzednim klubie (klubach) - i lepiej szukać właśnie takich, niż jakiś no-name rozbijający się po turniejach dla bezrobotnych. Odpowiedzią będą dopiero mecze.
O ile oczywiście ten Brazylijczyk w ogóle do nas trafi.
|
No właśnie o to mi chodziło. Szkoda tylko, że tak późno ma przyjśc.