MichaelMyers napisał(a):

|
Tak, tyle, ze ten koles w ostatnim sezonie prezentowal dobra forme, a Jaliens od dluzszego czasu nie gral przed transferem do Wisly.
|
Naprawdę sprawdzenie takiej informacji trwa chwile, a człowiek nie pisze głupot.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kew_Jaliens
Według tego rozegrał 18 spotkań w pół sezonu. Faktycznie, w lidze może bez szaleństw. Widać, że nie był "pierwszym wyborem" trenera, ale mówienie że "od dłuższego czasu" nie grał jest sporym nadużyciem.