Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58867
Stary 02.08.2012, 10:05
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Tak, tyle, ze ten koles w ostatnim sezonie prezentowal dobra forme, a Jaliens od dluzszego czasu nie gral przed transferem do Wisly.
Naprawdę sprawdzenie takiej informacji trwa chwile, a człowiek nie pisze głupot.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kew_Jaliens

Według tego rozegrał 18 spotkań w pół sezonu. Faktycznie, w lidze może bez szaleństw. Widać, że nie był "pierwszym wyborem" trenera, ale mówienie że "od dłuższego czasu" nie grał jest sporym nadużyciem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując