studio napisał(a):

|
Ale Mila to naprawde byl rozumem chyba wiele mil od stadionu, wiara w zespol... dobre. Cieszy oprawa, martwi frekwencja
|
No własnie, skoro o frekwencji. Gdzieś czytałem, że pomimo przyznania przez Szwedów 3 tys. biletów do Szwecji wybiera sie raptem ....ok. 400 kibiców z POZnania. Nie chce mi się wierzyć, że na tak bliski wyjazd nie ma chetnych. Pewnie to bujda.