Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58866
Stary 02.08.2012, 10:03
cfa napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę, że Jaliens grał w reprezentacji Holandii i był nawet w kadrze na mundialu, a mimo wszystko nie spełnił oczekiwań super mocnej ekstraklasy.
Nigdy nie wiadomo czy transfer wypali (Jaliens) - nikt nie jest jasnowidzem. Ale chyba każdy zgodzi się z tym, że większą szansę ma wypalić gracz, który coś sobą reprezentował w poprzednim klubie (klubach) - i lepiej szukać właśnie takich, niż jakiś no-name rozbijający się po turniejach dla bezrobotnych. Odpowiedzią będą dopiero mecze.
O ile oczywiście ten Brazylijczyk w ogóle do nas trafi.
Odpowiedz cytując