MichaelMyers napisał(a):

"Michel Garbini Pereira, występujący ostatnio w greckim Arisie Saloniki, ma być nowym obrońcą krakowskiej Wisły - informuje "Dziennik Polski". Zawodnik jeszcze dziś powinien zjawić się w Krakowie, a zna go oczywiście trener Michał Probierz, który prowadził niedawno ekipę z Salonik. Brazylijczyk trafi do Wisły bez kwoty odstępnego, gdyż z Arisem rozwiązał kontrakt. Grecy od miesięcy nie wypłacali mu bowiem - podobnie jak i innym swoim zawodnikom - wynagrodzenia - czytamy ponadto na łamach "Dziennika Polskiego".
Michel ma 31 lat i 187 cm wzrostu. Jest wychowankiem Atlético Mineiro, z którego w latach 2004-2006 trafił do dobrze nam znanego Standardu Liège. Następnie wrócił do ojczyzny i grał dla Atlético Paranaense, Náutico oraz Vila Nova FC. W Grecji występował od 2010 roku"
http://www.transfermarkt.co.uk/en/mi...ler_20797.html
wg transfermarkt ten koles zagral kilka razy w reprezentacji Brazylii, to napewno nie jest zaden ogor.
|
Przypomnę, że Jaliens grał w reprezentacji Holandii i był nawet w kadrze na mundialu, a mimo wszystko nie spełnił oczekiwań super mocnej ekstraklasy.