TOMEK 11 napisał(a):

wrzucałem kiedyś jego kandydaturę jako propo w plotkach to mnie wyśmialiście
|
napewno nie chodzilo o mnie, jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do tego transferu.Powiem wiecej, bede zszokowany jak go zalatwia, biorac pod uwage kogo tu sciagali ostatnio.