Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21745
Stary 02.08.2012, 09:42
http://www.90minut.pl/news/193/news1...-pol-roku.html

Gdyby wziąć się za menedżerów, to na światło dzienne wyszłyby zdecydowanie poważniejsze sprawy niż korupcja. To ludzie pokroju Kucharskiego, Kołakowskiego, Piekarskiego i ich kolegów są głównymi architektami nieuczciwości w piłce nożnej. W Ekstraklasie większość transferów z zagranicy przeprowadza się nie dzięki szukaniu zawodników, tylko poprzez kontakty z nieuczciwymi agentami, którzy wymuszają na klubach transfery swoich zawodników (oczywiście agenci odpalają parę procent z transferów inwalidów pracownikom danego klubu, przez co interes się dalej kręci). Potem się dziwimy, że taki Sernas ma 100 tys. zł miesięcznie. Ja bym mu dał najwyżej 10 tys. Oczywiście, dzieje się to na całym świecie. Idealnym przykładem jest Magath, niezależnie gdzie pracuje, to co pół roku jest dziesięć transferów do klubu i dziesięć z klubu (transfery w celu nachapania się do własnej kieszeni, a nie w celu zwiększenia jakości drużyny), a potem taka Schalke musiała się pozbyć kilkunastu niepotrzebnych i słabych, często drogich piłkarzy ściągniętych przez tego trenera. Przez co wpadła w kłopoty finansowe. Czy też Liverpool w ostatnich miesiącach.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.08.2012 o godz. 09:48.
Odpowiedz cytując