|
Wedlug mnie powinna powstac komisja rz±dowo-sportowa ktora by po zakonczonym sezonie akceptowala ostateczny uklad w tabeli jesli chodzi o europejskie puchary. I taki wlasnie Slask z tymi Patejukami i innymi wynalazkami rodem z okrergowki nie dostalby zaszczytu rywalizowania w Europie a co za tym idzie nie skompromitowalby polskiej pilki.
|