Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.08.2012, 09:26
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Cóż, żeby Śląsk mógł zagrać w 4 rundzie pre-eliminacji do LE to wystarczy drobiazg - wygrać 4:0 na wyjeździe...
Przeciez oni juz po wyeliminowaniu Czarnogórców maja zapewniony start w IV rundzie el. LE.

Jak wygraja 4:0 na wyjezdzie to maja minimum faze grupową LE.
Odpowiedz cytując