zybert77 napisał(a):

Cóż, żeby Śląsk mógł zagrać w 4 rundzie pre-eliminacji do LE to wystarczy drobiazg - wygrać 4:0 na wyjeździe...
|
Przeciez oni juz po wyeliminowaniu Czarnogórców maja zapewniony start w IV rundzie el. LE.
Jak wygraja 4:0 na wyjezdzie to maja minimum faze grupową LE.