Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2012/2013
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
364
02.08.2012, 09:24
lorddavy
napisał(a):
Nie obawiaj się, Śląsk zagra jeszcze 2 mecze w 4 rundzie LE. Tam dopiero może się odbyć rzeź.
Cóż, żeby Śląsk mógł zagrać w 4 rundzie pre-eliminacji do LE to wystarczy drobiazg - wygrać 4:0 na wyjeździe...
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77