Gwiaździsty napisał(a):

|
Jaka strata ? Wyjątkowo kretyńskie stwierdzenie. Sląsk zajął 1 miejsce i został MP. Taki jest poprostu poziom polskiej piłki, i tej ligowej jak i reprezentacyjnej co moglismy niedawno zobaczyć na Euro 2012. teraz chwila prawdy dla piłki ligowej. Tan kto myślał inaczej to dal się zwieść codziennemu biciu piany w TV.
|
Powiedzmy to sobie szczerze: Slask dostal pierwsze miejsce w prezencie bo gral ostatni mecz u nas. Gdyby terminarz byl inaczej ulozony ... ale ich szczescie. Dostali zloty rog, a ostal im sie sznur. To mistrzostwo bylo im tak potrzebne, ze nawet nie sa w stanie wyplacic pilkarzom premii za tytul.
Do tego 13 tys. ludzi na najwazniejszym meczu sezonu ? To ile bedzie na lidze ? Dla mnie ich wystep to kompromitacja na wszystkich szczeblach. Nigdy wiecej takiego pseudomistrza w pucharach.