Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58854
Stary 02.08.2012, 08:45
Po tym jak wyczytalem jakie pieniadze zrabiaja te niedojdy(czyli polscy pilkarze) to slubuje dozgonna wdziecznosc Bednarzowi za to co robi! Zatruidnijcie nawet samych juniorow, a ja i tak przyjde na Wisle wiedzac, ze ograniczenia pilkarzy wynikaja z faktu ich jakosci jako nisko oplacanych, a nie z faktu zwyklego lenistwa!!! Wprowadzic ograniczenia placowe bo jak Sernas zarabia 100.000 na msc, albo Jodlowiec 80 tysi to sie scyzoryk otwiera!!1
Odpowiedz cytując