|
Po tym jak wyczytalem jakie pieniadze zrabiaja te niedojdy(czyli polscy pilkarze) to slubuje dozgonna wdziecznosc Bednarzowi za to co robi! Zatruidnijcie nawet samych juniorow, a ja i tak przyjde na Wisle wiedzac, ze ograniczenia pilkarzy wynikaja z faktu ich jakosci jako nisko oplacanych, a nie z faktu zwyklego lenistwa!!! Wprowadzic ograniczenia placowe bo jak Sernas zarabia 100.000 na msc, albo Jodlowiec 80 tysi to sie scyzoryk otwiera!!1
|