Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58851
Stary 02.08.2012, 08:37
Żaden ogór, a pierwszoplanowa postać Arisa. Aż mi się nie chce wierzyć, że ten gość może do nas trafić. Jeśli tylko (odpukać) nie spełni się casus Jaliensa, to będzie naprawdę olbrzymim wzmocnieniem.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, że Bednarza wyrzucą czym prędzej z Wisły. On nigdy nie miał nosa do transferów. Nigdy te transfery nie były dobrze przemyślane. Nigdy. Ani w Wiśle, ani w Legii.
Komentujesz rzeczywistość, czy piszesz ciągle co Ci się wydaje?

Odnieś się do ściągnięcia Marcelo. Poczekajmy parę godzin na to, czy naprawdę zakontraktują Garbiniego. Jeśli tak, to Ty i Twój przyjaciel Milosz powinniście dostać po banie. Bo sami pewnie dobrowolnie się nie zamkniecie.

No i jeśli to prawda, że ma zarabiać u nas mniej niż tam, a mimo wszystko przychodzi, to to powinno zamknąć usta wszystkim naczelnym krytykantom Bednarza. Jeśli oczywiście do transferu dojdzie.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 02.08.2012 o godz. 08:52.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując