|
Tylko mobilizacja i wzmocnienie (co najmniej jak my przed rokiem) składu po zdobyciu MP może dać jakiekolwiek szanse w eliminacjach. Plus potem szczeście w losowaniu. Śląsk podążył dobrze znaną drogą próby ataku na LM z gołą d.pą i skończył jak poprzednicy. W 4rundzie LE też nie wiem kogo Śląsk musiałby wylosować żeby go przejść, no ale to dalsza przyszłość.
Ciekawe jak dziś reszta naszych orłów... Legia do przodu, Amica - ?, Ruch w pupę?
|