Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 02.08.2012, 07:09
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
P.S
Gdy na wiosne mowilem ze MP dla Slaska (ba, puchary) to strata dla polskiej pilki to wszyscy tu po mnie jechali. I kto mial racje?
Jaka strata ? Wyjątkowo kretyńskie stwierdzenie. Sląsk zajął 1 miejsce i został MP. Taki jest poprostu poziom polskiej piłki, i tej ligowej jak i reprezentacyjnej co moglismy niedawno zobaczyć na Euro 2012. teraz chwila prawdy dla piłki ligowej. Tan kto myślał inaczej to dal się zwieść codziennemu biciu piany w TV.
Odpowiedz cytując