Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 01.08.2012, 22:14
Czego wy oczekujecie, jeżeli z czterech podstawowych obrońców, którzy w znacznej mierze przyczynili się do MP, w meczu ze Szwedami na murawie nie było ani jednego? Przecież obrona Śląska jest totalnie niezgrana i bardzo przypomina mi naszą obronę z zeszłego sezonu. Po cichu liczyłem na jakiś korner czy wolnego, fartowne zwycięstwo ale jednak rzeczywistość zweryfikowała poziom Śląska. Trudno się mówi, nie pierwsza i zapewne nie ostatnia bolesna porażka polskiego klubu w europie.

Legia i Lech pokażą różnice? Nie wiem w czym.
Drużyny równie w słabej formie jak WKS, tyle że grają z jeszcze gorszymi kelnerami. 2-2 Legii na Łotwie i 2-1 w dwumeczu z Azerami mówią same za siebie.
Odpowiedz cytując